Notice: Undefined index: custom_action in /www/hosting/aza-nabytek.cz/www/catalog/controller/module/category.php on line 17Notice: Undefined index: custom_action in /www/hosting/aza-nabytek.cz/www/catalog/controller/common/footer.php on line 29Notice: Undefined index: custom_action in /www/hosting/aza-nabytek.cz/www/catalog/controller/common/header.php on line 45 Zahradní studna STU11 | Aza - Vše z borovice
Napsali o nás
Rychlé dodání, příjemný personál.
Radek /
Po domluvě mi zboží bylo doručeno sice později, ale se slevou.
Petrslik /
Nakoupila jsem již několikrát a vždy bylo vše naprosto v pořádku. Z mé strany jsou výhody tohoto obchodu bezvadná komunikace, zboží je nepoškozené a skvěle zabalené, přehlednost internetových stránek, rychlost dodání a nízké ceny. Vřele doporučuji!
Denisa /

Další recenze

Zahradní studna STU11

Zahradní studna STU11

Zobrazit další rozměry nebo varianty

Dostupnost: 2-3 týdny
Záruka: 24 měsíců

Tagy: studna

Cena: 1 202 Kč

Bez DPH: 994 Kč

Zboží:

Opište kód: třidevětsedm:

Dřevěná zahradní studna, která může sloužit jako dekorace nebo jako praktický kryt vaší opravdové studny. Vyrobeno z masivního borovicového dřeva, výrobce klade velký důraz na bytelnost a kvalitu. Dodáváme v demontu. Vědro není součástí produktu. Šíře 37 cm, výška 82 cm.

Rozměry průměr 30 cm
Pomohly Vám informace o zboží? Ano Ne

Napište nám prosím vyhrády k informacím o tomto zboží.

V případě dotazu k tomuto zboží vyžadující zpětnou vazbu od nás využijte prosím formulář dotaz ke zboží, pro obecné dotazy na zákaznickou podporu využijte tento kontaktní formulář.