Notice: Undefined index: column_model_status in /www/hosting/aza-nabytek.cz/www/catalog/controller/common/cart.php on line 68 Zahradní houpačka H1 | Aza - Vše z borovice
Napsali o nás
Vše bylo v pořádku.Postele dorazily dřív, než v kamených obchodech, kde je běžná dodaci lhůta 8 týdnů. Zde 2 týdny. Byla jsem mile překvapená.
Bobulinka /
+ Před nákupem jsem měla dotaz na výše uvedenou lampu a ten mi byl obratem a k mé spokojenosti zodpovězen. Výborná cena - O žádných nevím. Objednané zboží přišlo velmi rychle a nepoškozené. Zaměstnanci reagují na každý dotaz okamžitě, proto...
Eva /
Porovnala jsem ceny u ostatních prodejců - Aza nejlevnější. Nakupovala jsen v Aza poprvé,velmi ochotní a komunikativní. Obchod můžu vřele doporučit všem.
Benil /

Další recenze

Zahradní houpačka H1

Zahradní houpačka H1
Zboží:

Opište kód: pětšestjedna:

Zobrazit další rozměry nebo varianty

Dostupnost: 2-3 týdny
Záruka: 24 měsíců

Tagy: houpačka

iPlatba - splátková kalkulačka
Splátky iPlatba info

Cena: 12 036 Kč

Bez DPH: 9 947 Kč

na splátky 10x1 204 Kč

Zahradní houpačka z borovice se stříškou, o rozměrech 200 x 150 cm (pro 2 osoby). Vyrobeno z masivního borovicového dřeva, výrobce klade velký důraz na bytelnost a kvalitu. Dodáváme v demontu.

Rozměry 200 x 150 cm
Pomohly Vám informace o zboží? Ano Ne

Napište nám prosím vyhrády k informacím o tomto zboží.

V případě dotazu k tomuto zboží vyžadující zpětnou vazbu od nás využijte prosím formulář dotaz ke zboží, pro obecné dotazy na zákaznickou podporu využijte tento kontaktní formulář.